01.01.2010

Trochę statystyk :]

Blog działa od 27.10.2006 roku. W sumie napisaliśmy już 210 postów. W tym roku wyrównaliśmy ilość postów zeszłorocznych; równą 92! Do tej pory odwiedziliście nas ponad 39 300 razy!* Odsłon w ciągu ostatniego roku było około 22 800. Dziennie zaglądano od 20 do 191 razy; co daje średnią 62 odwiedzin na dobę. Dla porównania średnia zeszłoroczna wyniosła 45.
Najwięcej odsłon strony było w październiku (blisko 3 000), a najmniej w czerwcu (1 285). W zasadzie październik to miesiąc, w którym opublikowaliśmy najwięcej postów, stąd można tłumaczyć wzmożoną liczbę odwiedzin. :)Stałych odwiedzających dziennie** było od 6 (pod koniec lutego) do 44 (dwukrotnie w kwietniu). Generalnie liczba odwiedzin "stałych bywalców" kształtuje się średnio 20 os./dobę.

Wszystkich odwiedzających w ciągu roku było prawie 16 000 w tym 8,5 tys. zaglądających do nas "okazyjnie" (ok 23 dziennie)!!! :)

Od lutego najwięcej odwiedzających stronę jednocześnie było 37, a średnio wychodzi to 9 osób jednocześnie przy szczytowych momentach dnia!

Jesteśmy dostępni pod 4 adresami:
http://misje.oaza.pl/
http://www.misje.oaza.pl/
http://www.wpraga.oaza.pl/dmis/
http://oaza-diakoniamisyjna.blogspot.com/

Jak widać, powoli zdobywamy Wasze zaufanie i sympatię. Choć rekordy dziennej oglądalności padają w 2008 roku, to cieszy nas, że storna odwiedzana jest bardziej regularnie przez coraz większą liczbę osób! Przybywa także osób zaglądających tu po raz pierwszy! :D

I teraz czas na reklamę:

ZACHĘCAJCIE SWOICH ZNAJOMYCH DO CZYTANIA NASZEGO BLOGA I PROŚCIE O WSPARCIE MODLITEWNE DLA WOLONTARIUSZY I POZOSTAŁYCH INICJATYW DIAKONII MISYJNEJ!!!

Z modlitwą za zaglądających tu :)
r.

* Statystyki od stycznia 2008 roku.
** Bywalcy stali i nowi oraz ilość użytkowników odwiedzających stronę zbadano przy rozpoznaniu obecności cookie i przy odwiedzinach w odstępie min 1 godziny.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

hehehehe ;)

a.

amilek pisze...

widać Radek że postanowiłeś wykorzystać sylwestra na podsumowania.. dobrze:)

an