29.01.2010

Spotkanie Taize


Witam Was serdecznie i jeszcze raz chcę podziękować Wam za wsparcie nas w wyjeździe młodzieży z Ukrainy na Europejskie Spotkanie Młodych do Poznania. Myślę, że będzie to ważny początek nowej gorliwości w nich. Na prawdę - bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
Od Taize

Dziś też nie piszę bezinteresownie;) - proszę o modlitwę:
Minął już miesiąc od naszego pobytu w Sulejówku i Poznaniu. Często zapał szybko mija - dlatego proszę, jeśli możecie - czytając tego posta od razu westchnijcie do Matki Bożej jedno "Zdrowaś Maryjo" o wstawiennictwo: o łaski Ducha Świętego dla tych, których wspomogliście miesiąc temu. W sobotę 30.01 wieczorem w Gwardijskim jest spotkanie i modlitwa Taize. Oby młodzi chcieli przyjechać i odświeżyć w sobie te przeżycia z Poznania oraz Wasze świadectwo miłości chrześcijańskiej.
Od Taize
W drodze powrotnej z Polski - niektórzy z nich myśleli już trochę o większej swojej aktywności, nawet o wolontariacie np. względem dzieci z takiego małego domu dziecka w jednej z wiosek. Zachęcałem ich też do stałej pracy formacyjnej, która będzie przygotowaniem do Światowego Dnia Młodzieży i spotkanie z papieżem w Madrycie w 2011 roku. Ale czy to się nie zamroziło w czasie tej naszej "syberyjskiej" zimy...?

Dlatego dziękując za Waszą pomoc i pozdrawiając Was serdecznie - proszę jeszcze dziś o modlitwę za naszą młodzież ukraińską.

Brak komentarzy: