11.05.2008

Daikonia Misyjna - po czuwaniu pomoc Birmie, misjonarze do Kenii i następne spotknie

Dzięki wielkie Duchowi Świętemu za to czuwanie u MB z Lourdes!!! Mamy nadzieję, że nasze misjonarki też się tam u siebie modliły dzisiaj. Ja pamiętałem o nich w modlitwie dzisiejszej nocy. Niech Duch Święty obdarzy je Swoimi darami w ich trudnych zadaniach. Oprócz niezwykłych owoców Ducha Świętego jest też ten konkretny owoc - zebraliśmy na tacę 1000zł, które jutro przekażemy na konto Caritas dla ofiar ostatniego kataklizmu w Birmie. Jeśli chcesz dołączyć do tych ofiarodawców - wyślij SMS o treści "POMAGAM" na numer 72902 do Caritas (koszt - tylko 2,40zł).
Jesteśmy po majowym spotkaniu. Podsumowaliśmy wyprawę do Hiszpanii (ciągle czekamy na sponsorów, którzy pomogą nam wysłać jeszcze animatorów do Manrezy - dla pomocy "Drogocennej Perle" w OMie ewangelizacyjnym) oraz poznaliśmy Państwo Martę i Jana Kaczmarków - świeckich misjonarzy (z Domowego Kościoła!!!), którzy byli już w Tanzanii i Papui - Nowej Gwinei. Ze strony Pulsu Polonii australijskiej można sobie posłuchać jak to sie stało że wyjechali na misje. Szczególnie polecamy to niezdecydowanym przed następną zmianę na Kazachstan. Mamy nadzieję, że to oni zaczną naszą misję do Kenii.
Następne nasze spotkanie - 4.06.08 o 19.30 w par. MB Nieustającej Pomocy w Warszawie. Niezdecydowani niech się spieszą ze zgłoszeniem na Kazachstan, bo do tej pory chyba już będziemy musieli dokonać wyboru i rozeznać kto i kiedy - diakoniamisyjna@gmail.com
No teraz to my dopiero będziemy potrzebować pieniędzy :):):) - na te wszystkie wyjazdy wolontariuszy. Może nasz nowy Biskup, kiedy przyjdzie będzie chciał nas też jakoś wspomóc...:) Modlimy się!

ks.Piotr

Brak komentarzy: