20.01.2008

Przygotowujemy kolejne misje ewangelizacyjne...

Dziewczyny w Atyrau dziś mówiły świadectwa na Mszach Świętych i jutro mają pierwsze spotkanie wspólnoty. Modlimy sie za nie a jutro - w poniedziałek - 21.01.08 o godz.19.00 - kiedy one będą już po tym pierwszym spotkaniu kazachskiej wspólnoty - skontaktujemy się z nimi przez Skype'a.
Bedziemy bowiem całą Diakonią Misyjną na spotkaniu na Saskiej Kępie (u Asi). Jak ktoś nie trafi to równo o 19.00 zabierzemy ich spod kościoła MBNieustającej Pomocy na Nobla.
Po rozmowie z Kazaszkami - przygotowywać będziemy następne nasze misje ewangelizacyjne w nowych miejscach. Gdzie i kiedy? O tym będzie na spotkaniu? Kryptonimy: Padre i Landwarów. ;)

Na razie mocno się modlimy (jak widać - przed MB Ostrobramską.... a czemu? :) o błogosławieństwo dla tych konkretnych akcji, a przede wszystkim dla dziewczyn w Kazachstanie, które ostatnio szczególnie mocno proszą o modlitwę i kontakt z nimi. (Konkurs, a wygraną bedzie gorąca bułka z kapustą - kto się modli przed MB Ostrobramską w Wilnie i dlaczego tam? diakoniamisyjna@gmail.com )
Módlmy się także za dwie następne nasze animatorki, które prawdopodobnie juz za miesiąc wyjadą na następny wolontariat misyjny na Wschód.
I módlmy się o następców dla Kasi i Natalii, którzy mam nadzieję się niedługo zgłoszą, by od października wziąć urlop dziekański na studiach i wyjechać na roczny wolontariat misyjny w Kazachstanie. Jesteś tam potrzebny! Pan mówi nie tylko do Izajasza: "Kogo mam posłać?"
Czekamy na zgłoszenia!
xPG

Brak komentarzy: