04.03.2008

I oto pierwsze świadectwo ze wspólnoty młodzieżowej z Litwy:

"Gdy przyszłam na spotkanie z Wami pierwszy raz, myślałam to będzie tak: przyjdą opowiedzą o tym, co ja wiem i to tyle, ale gdy zaczęliśmy modlitwę to było cos nowego i poszłam już na drugie, poszłam na drugie i mi się wprost spodobały piosenki i wasze obcowanie.. Już na trzeci dzień było już inaczej szlam i wiedziałam, co będzie, ale już teraz nie szlam, aby posłuchać piosenek, ale i spotkać się z Jezusem, bo naprawdę czułam, że On jest blisko. Dalsze spotkanie było tak samo, bardzo właśnie mi podobały się modlitwy tak zwane '' wiatr'', która była dla mnie korzystna, także te, gdy prosiliśmy o modlitwę za siebie i zmieniło się u mnie to, czego prosiłam.

Teraz właśnie już nie idę do kościoła tak jak raniej, z myślą, że spotkam się z przyjaciółmi, pogadami se, ale idę, bo wiem, że spotkam tam Jezusa, naprawdę mnie te rekolekcje nawróciły. Z resztą mogłabym jeszcze mówić i mówić, ale to poprostu będą przykłady, które dowiodą do jednego słowa:

dziękuję, że przyjechaliście, dziękuję, że mnie nawróciliście!!!

Dziękowałam już wiele razy Bogu, że zesłał nam aniołów.

Aurum"

W sobotę mieli już pierwsze spotkanie z księdzem Pawłem z Wilna. Wspólnota oficjalnie zaczęła istnieć, i już wiele osób myśli poważnie o dalszej przyszłosci w Ruchu Światło - Życie, dopytując się nas co i jak. :) r.

2 komentarze:

Akicage pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
taxitalk pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.