26.06.2015

Wyloty i powroty


W środę 24 czerwca po 10 miesiącach misji w Ekwadorze wróciły do Polski dwie animatorki z archidiecezji przemyskiej - Basia Buszta i Jola Nowak. Na lotnisku witane były przez swojego moderatora diecezjalnego i przyjaciół. Mamy nadzieję, że już niedługo dziewczyny dadzą wyczerpujące świadectwo ze swojej misyjnej posługi.

Tymczasem dzień później, w czwartek 25 czerwca na wakacyjny wolontariat misyjny wyleciały do Kenii Marta Januszewska z diecezji warszawsko-praskiej i Agata Kuś z archidiecezji Wrocławskiej. Otoczmy dziewczyny modlitwą.


od lewej: Basia Buszta i Jola Nowak

Marta Januszewska

Agata Kuś


3 komentarze:

Adelbert Enriquez pisze...

You have a nice blog! I love it, I am very entertained and I learned a lot! I will follow all your posts everyday! You are a genius indeed and all of your words are meaningful, I will promote your blog to my friends and I am very sure they will also like your blog!

Hot Artz
Move Igniter
Rugged Breed
Lette's Haven

Rafał pisze...

Wpis jest bardzo ciekawy jak i cała strona. Czasami przełączy się coś człowiekowi w głowie i przemyśli sobie pewne sprawy. Warto odwiedzać takie miejsca regularnie i czerpać z nich siłę do działania. :)

Ona-XS pisze...

Bardzo fajne zdjęcia. Zgadzam się z poprzednikiem :)