15.05.2015

Poznań: Mejd in Czajna 2015

Od kilku już lat poznańska diakonia misyjna organizuje Mejd in Czajna. Tradycyjnie akcja będzie miała dwie odsłony: modlitewną - 24 maja oraz integracyjną - 31 maja.
1) Dzień Modlitw za Kościół w Chinach:

Jak co roku 24. maja chcemy zwrócić szczególną uwagę na cierpienie chrześcijan w Chinach, gdzie nie mają wolności w wyznawaniu swojej wiary w Chrystusa. Zapraszamy i Ciebie, byś znalazł chwilę czasu, przyszedł na Mszę Świętą i modlił się z nami w czasie czuwania w niedzielny wieczór.
Niech powiew Ducha Świętego, który jest Duchem Prawdy i Pocieszycielem, dotrze do Chin ! :)

Miejsce:
Parafia pw. św. Wawrzyńca w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 30

Czas:
Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 24 maja 2015

Plan wieczoru :
19:00 Msza Święta
20:00 Czuwanie modlitewne (najpierw przy ikonie Matki Bożej Cesarzowej Chin w intencji chrześcijan w tym kraju, a potem modlitwa uwielbienia w Duchu Świętym)
21:00 Agapa - czyli spotkanie przy herbacie i ciastku, możliwość dowiedzenia się czegoś o sytuacji w Chinach, o przyjeździe młodych Chińczyków na rekolekcje oazowe oraz o naszej działalności misyjnej.

2) Festyn rodzinny

31 maja 2015 roku na Ostrów Tumski w Poznaniu zapraszamy do wspólnego świętowania całe rodziny! W czasie Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, połączonego z Festynem Zdrowotnym szukajcie nas tuż za Murem Chińskim. Będzie tam stoisko Diakoni Misyjnej.

Brak komentarzy: