26.11.2011

Podziękowania z Amungenti


Dziś otrzymaliśmy oficjalne pisma od księdza Dionizego - proboszcza parafii Amungenti, z podziękowaniami za pomoc przekazaną na rozbudowę szkoły.  My ze swej strony również jeszcze raz Wam dziękujemy za Wasze wielkie, otwarte serca i jednocześnie w dalszym ciągu polecamy Waszej pamięci szkołę w Amungenti, bo jak pisze Fr. Dionizy, jest tam jeszcze wiele do zrobienia."W imieniu Szkoły Podstawowej Św. Jana przyjmijcie podziękowania za Wasze finansowe wsparcie przesłane za pośrednictwem Projektu „Nadzieja” w celu zadaszenia szkolnych klas. Otrzymaliśmy 785 euro, dzięki czemu prace mogę postępować. Możemy nie być w stanie ukończyć klas do końca roku, zgodnie z naszymi oczekiwaniami, jednak Wasza pomoc pozwoliła uczynić nam kilka kroków na przód. Dzięki projektowi rozbudowy szkoły o osiem nowych klas lekcyjnych będziemy w stanie przyjąć więcej dzieci do szkoły.

Przyjmijcie wdzięczność od nas wszystkich.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i dostatniego Nowego Roku 2012."

"Drodzy przyjaciele z Ruchu Światło – Życie

Zmierzamy ku końcowi roku 2011. Pozwolę sobie przy tej okazji przekazać naszą miłość i pozdrowienia dla każdego z członków Ruchu.

W imieniu Szkoły Św. Jana w Amungenti pragnę podziękować Wam wszystkim za Wasze materialne i duchowe wsparcie, szczególnie za to, że byliście naszym światłem w obliczu pożary jednego z internatów, a także daliście nam życie gdy prawie wszystko wydawało się stanąć w miejscu . Pamiętam Słowo Chrystusa „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci Moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. Niech Bóg błogosławi Wam wszystkim.

Nasze dzieci wyjeżdżają właśnie na Święta do swoich domów, ale w ciągu tego roku były podekscytowane i szczęśliwe, że odwiedzili ich goście z Polska Jarek, Klaudia i Monika, którzy byli dla nas inspiracją. Przy tej okazji zapraszam wszystkich do Kenii, szczególnie do Laare i Amungenti

Dzięki  Siostrze Alicję i Projektowi „Nadzieja” otrzymaliśmy Waszą darowiznę, która pomogła nam bardzo w pokryciu dachu  nowych klas które budujemy. Po zakończeniu tych prac będziemy mogli sprostać większej ilości dzieci w szkole. Projekt ten jest bardzo kosztowny, ale wierzymy, że dzięki Waszemu hojnemu wsparciu będziemy mogli osiągnąć cel.

Błogosławionego Adwentu, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2012

Pozwólcie nam być światłem i życiem dla innych, bądźcie pewni, że modlę się za Was w Mszach Świętych, które celebruję."

2 komentarze:

Steve Finnell pisze...

you are invited to follow my blog

toryburchshoesbags pisze...

Planning ahead for your child's Abercrombie & Fitchclothing for one year at a time provides an opportunity for those design-conscious moms to fully match the complete look at one Onitsuka Tigergiven point in time. Planning the baby's wardrobe ahead of time will enable you to buy more accessories as time goes on.Franklin & Marshall Women already look ahead and plan their wardrobes for the seasons, yearly, so it's not a stretch to look ahead a year for a baby, to coordinate a wardrobe north face outletallowing for growth and the season with multiple-sized clothing.