01.06.2008

MY CHCEMY WIĘCEJ MOCY, WIĘCEJ MIŁOŚCI TWOJEJ!

Jeszcze trochę nie wróciłam do siebie, jeszcze część mnie tańczy i śpiewa. Prawie przed chwilą Katedra Św. Floriana wypełniona była muzyką, żywiołowością, sambą, tłumem ludzi, radością i dziękczynieniem. Muzyką i obrazem (na wielkim ekranie!). Modlitwą, ludźmi i czytanymi fragmentami naszego bloga. Dział się SURR-EXIT dedykowany Diakonii Misyjnej. Bo tym śpiewem, tym koncertem mówiliśmy Panu Bogu: DZIĘKUJEMY:).
Dziękujemy za dar wiary, za Nowe Życie, za rzeczywistość Zmartwychwstania, która jest naszą Drogą. Jedyną Drogą. Za to, że wciąż pobudza nasze serca do działania i dzielenia się tym co mamy w Nim. Do dzielenia się radosną wieścią o Jezusie. Że On jest, jest blisko, a nawet bardzo blisko. Tuż-tuż. Dziękujemy, że to wciąż mało, że serca wyrywają nam się daleko. Że chcemy całym sobą mówić o Panu Jezusie wszystkim i wszędzie! Że nas posyła daleko od domu, ale naszym schronieniem jest Bóg – więc -> jak szaleć to szaleć, bo wszędzie możemy być „u siebie”:).


Dziękujemy także wszystkim, którzy w sposób materialny wsparli nasze działania. Po dzisiejszym koncercie możemy powiedzieć, że jesteśmy w połowie drogi do Kazachstanu:). Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek wsparli nas, przekazując pieniądze na konto, jak i tym, którzy chcieliby zostać naszymi sponsorami.
Zapraszamy, bo czasami tak niewiele trzeba żeby pomóc, a nam cóż… wiele trzeba, żeby wyjechać, dojechać, być i wrócić:).

Aby nam pomóc, do czego szczerze zachęcamy, prosimy dokonywać wpłat na konto:


Ośrodek Fundacji Światło-Życie w Warszawie,
dr J.Strusia 13A, 04-564 Warszawa,
Pekao S.A. 11 1240 6175
1111 0000 4573 0157” z dopiskiem „na misje”W ogólnym nastroju dziękowania, bardzo dziękujemy Wydawnictwu Maks za pomoc w wydrukowaniu ulotek Diakonii Misyjnej.Dziękuję za obecność i wspólne dziękowanie Jemu – bo to wszystko przez Niego i dla Niego,
Agata

Brak komentarzy: