06.08.2014

Rekolekcje w Kenii - jak możesz pomóc

Na rekolekcje oazowe, które ostatecznie odbędą się w dniach 14-30 sierpnia 2014 roku w Kenii planujemy zabrać czterdzieści osób (przede wszystkim liderów grup) z kilku miejsc: Politechnika i Shalom, gdzie głównie przebywamy, parafii w Mitunguu, Nkubu oraz Tiganii. Owoce tych rekolekcji pozostawiamy Panu Jezusowi.


Z tego względu chcemy Was prosić o modlitwę. Jest to dla nas niezwykle ważne, potrzebujemy Waszego wsparcia. Czasami jest nam naprawdę trudno, pomódlcie się o wiarę dla nas, o siłę. Chciałam Was też poprosić o adopcję modlitewną nas oraz uczestników. Każdy, kto się do nas zgłosi na adres: judyta.sowa@gmail.com, otrzyma jedno nazwisko z prośbą o modlitwę przed i w czasie rekolekcji.


Widzimy również jak istotna jest tutaj ewangelizacja. Przede wszystkim musimy zatroszczyć się o zbawienie tych ludzi, których Pan postawił na naszej drodze. W dniach od 10 do 17 sierpnia odbędą się tutaj rekolekcje dla młodych w katolickim ośrodku rekolekcyjnym (na zdjęciu). W związku z tym przyszedł nam do głowy taki pomysł.
Moglibyśmy wysłać tam kilka, kilkadziesiąt, a nawet sto osób. Koszt pobytu jednej osoby to około 36 zł (dojazd i pobyt). Jeżeli ktoś z Was ma ochotę wesprzeć w ten sposób jedną z osób (lub więcej), to wpłat można dokonywać na konto Diakonii Misyjnej:

94 1560 1111 2107 0220 1803 0007
Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie
ul. Blachnickiego 2
34-450 Krościenko
przelew tytułem: Darowizna na cele religijne - rekolekcje Kenia

Wpłaty te można odliczać od podatku do wysokości aż 6% uzyskanego dochodu jako darowizny przeznaczone na cele kultu religijnego.

Dobrego dnia, błogosławionego!

Judyta Sowa
Iza Ostrowska
Magda i Przemek Skibińscy


O tym jak wygląda codzienność na misjach, jak idą przygotowania do oazy w Kenii i czy warto się na misje wybrać można przeczytać w świadectwie Magdy na stronie oaza.pl

Brak komentarzy: