03.06.2014

Rekolekcje w Kenii

W tegoroczne wakacje w Kenii odbędą się pierwsze rekolekcje oazowe, które pomogą przygotować Magdalena i Przemysław Skibińscy, członkowie Domowego Kościoła w Archidiecezji Wrocławskiej.

Po rozeznaniu woli Bożej co do naszego małżeństwa odkryliśmy, że Pan chce, abyśmy w te wakacje wyjechali na wolontariat misyjny. W efekcie w lipcu i sierpniu tego roku będziemy posługiwali w Mitungu w Kenii.

W tym czasie pragniemy dać osobom, które dwie oazowe wolontariuszki (Iza i Judyta) formowały w ciągu tego roku, możliwość poznania charyzmatu Ruchu Światło-Życie przez organizację rekolekcji oazowych I stopnia oraz kilku krótszych sesji tematycznych w Kenii. Dla przeciętnego Kenijczyka koszt wyjazdu na oazę jest nie do udźwignięcia, dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe tego dzieła w miarę swoich możliwości. Każda złotówka się liczy.

Wpłaty te można odliczać od podatku do wysokości aż 6% uzyskanego dochodu jako darowizny przeznaczone na cele kultu religijnego.

Wpłat można dokonywać na konto Diakonii Misyjnej:

94 1560 1111 2107 0220 1803 0007
Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie
ul. Blachnickiego 2
34-450 Krościenko
przelew tytułem: Darowizna na cele religijne - rekolekcje Kenia

Za wszystkie ofiary Bóg zapłać!

Jednocześnie polecamy się nieustannie Waszej modlitwie i prosimy o przekazanie tej wiadomości tym, którzy być może będą mogli wspomóc naszych kenijskich braci w wyjeździe na rekolekcje.

Magdalena i Przemysław Skibińscy

za: oaza.pl

Brak komentarzy: